Norite skusti ir tarkuoti bulves, tačiau nežinote kaip? Pergyventi neverta, nes Jums padės bulvių skutimo ir tarkavimo specialistai, rengiantys specialius 30 dienų kursus pagal pažangią, Minesotoje įdiegtą programą. Atlikus tuos kursus Minesotoje, bulvių derlius tenais tiesiog suklestėjo ir visi žmonės laimingi džiaugėsi. Galime tą padaryti ir Lietuvoje bei Latvijoje. Skaitykite toliau ir sužinosite tai, kas privers Jus tiesiog apstulbti iš nuostabos. Tik neišsižiokite per daug, kad nepamestumėte dantų protezų – jie yra per didelis turtas, kad galėtų iškristi (puikiai žinome, kokios brangios šiais laikais tos odontologinės procedūros).

Tapkite bulvių skutimo ir tarkavimo čempionu per 15 minučių

Jau po 15 kursų minučių Jūs įgausite nepaprastų bulvių apdirbimo įgūdžių, kurie Jus visiškai perkeis kaip asmenybę. Visas Jūsų gyvenimas pasikeis ir įgaus naują prasmę, nes tapsite bulvių meistru. Skamba neįtikėtinai? Taip skamba tik nepabandžiusiems. Pabandykite ir suprasite. Ne tik suprasite, tačiau dar ir patirsite visa savo esybe ir kiekvienu stuburo slanksteliu.

Kas tai yra tas bulvių tarkavimas?

Bulvių tarkavimas yra nepaprastai įdomi ir kvapą gniaužianti veikla, kurios metu Jūs matote, kaip paprastos apvalios bulvės tampa beforme tyre, iš kurių vėliau slegiami kugeliai, cepelinai, bulviniai blynai bei daug daug kitų lietuviškų kulinarinių gėrybių. Stebėti šį nepaprastą procesą tikrai labai įdomu, dar įdomiau jame dalyvauti. Kursų metu Jus sužinosite visas bulvių tarkavimo ir skutimo subtilybes bei išmoksite jas praktiškai pritaikyti gyvenime, kasdienėje veikloje.

Bulvių karalius

Jūs būsite pagrįstai tituluojamas bulvių karaliumi, nes geriausiai iš visų permanysite bulvių paslaptis. Bulvių karaliumi būti yra ne tik labai didelė garbė, bet ir atsakomybė. Jūs turėsite rodyti žmonėms teisingą pavyzdį, kaip skusti bulves ir su jomis apsieiti, kaip padaryti iš jų gardesnius patiekalus.

Bulvės, bulvės ir dar kartą bulvės, visur yra bulvės ir visas pasaulis susideda vien iš bulvių. Bulves valgyti ne tik skanu, bet ir sveika bei naudinga, reikalinga ir išganinga ir visaip kaip kitaip sveikatinga. Skanaus!