Gaminate duoną, tačiau ištiko viena tokia maža bėdelė, kad gerai nežinote, kaip į duonos tešlą sudėti norimas saulėgrąžų dalis? Nieko tokio, į pagalbą ateis specialūs 155 valandų trukmės saulėgrąžų dalių įdėjimo į duonos tešlą kursai, kuriuose įgysite daug neaprėpiamos reikšmės žinių pagal specialią ir profesionaliai parengtą mokymo programą. Kursus vykdo profesionalūs saulėgrąžų dalių įdėjimo į duonos tešlą specialistai, kurie apšvies Jus visais klausimais, susijusiais su profesionalia duonos gamyba.

Intensyvių kursų metu sužinosite ne tik daug naudingos informacijos, bet tuo pačiu įgysite daugybę praktinių įgūdžių, kuriuos galėsite panaudoti savo kasdienybėje ir kurie duos neaprėpiamų vaisių. Pabaigę kursus Jūs mokėsite profesionaliai įterpinėti į duonos tešlą saulėgrąžų dalis ir būsite saulėgrąžų dalių įdėjimo į duonos tešlą profesionalai. Argi tai nenuostabu? Žinoma, kad nuostabu, todėl verta ir reikalinga praeiti šiuos kursus jau tiesiog dabar!

Kursų kaina

Kursai kainuoja palyginus visai nedaug. Pilna kursų kaina yra 2340 eurų, tačiau gera žinia ta, kad galite mokėti dalimis ir išsimokėti metų bėgyje. Visumoje gaunasi visai nebrangu ir atsiskaityti galite Jums patogiomis aplinkybėmis, Jums patogiu būdu. Tiems kas sako, kad tai didelė kaina kaip už tokius kursus, galime pasakyti, jog niekada neturėtų būti gaila investuoti į save ir žinias. Jūs esate didžiausias turtas – kuo daugiau į save investuosite, tuo labiau klestėsite.

Atestatai ir sertifikatai

Baigę specialius kursus Jūs taip pat gaunate Jūsų naujus įgūdžius liudijančius dokumentus, kurie galioja visoje ES ir už jos ribų, žodžiu, visame pasaulyje. Jūs gausite atitinkamus sertifikatus, įrodančius Jūsų didelį išsimokslinimą. Po kursų gautas sertifikatas ženkliai padidina įsidarbinimo galimybes. Jums taip pat bus išduotas diplomas už pasišventimą duonai ir jos gamybai ir tapsite visuomenės garbės nariu. Argi neverta investuoti tos kursų sumos – juk gausite ne tik žinias ir popierius, bet Jums atsivers ir daugybė neišmatuojamų galimybių!

Užsirašykite į saulėgrąžų dalių įdėjimo į duonos tešlą kursus jau dabar ir tapkite saulėgrąžų įdėjimo į duonos tešlą profesionalais!