Ruduo. Mano mūza. Gatvės pilnos žmonių. Krenta spalvingi lapai. Bėga svaiginantis upių vynas ir tilindžiuoja švelnūs varpeliai. Einu Saint-Germain-des-Prés gatve iš Sorbonos universiteto ir geriu tyrą ryto aromatą. Šalimais esančioje bandelinėje kepa bagetes, bėga tykus upių vynas. Palei Senos pakrantę žiūriu į nutapytus gatvių paveiksliukus, štai aš jau ir prie Notre Dame. Toks svaiginantis Paryžiaus aromatas. Magija, mistika, fantastika.

Vaikštinėjant gatvėmis Paryžiaus tu grožiesi viskuo, net kanalizacijos dangčiu. Vaikštinėjant tose gatvėse labai gerai vaikštinėjasi ir beveik nepavargsti, tik užsimiršti žmogus. Stovi medžiai kaip kokie pieštukai. Stulpai kaip kokios varnalėšos. Jau leidžiasi mėnulis į vakarinę pusę ties Luvru.

Kanalizacijos kimšėjų paslaugos

Laba diena. Užsikimšo unitazas ar vamzdynai? Esame kanalizacijos kimšimo profesionalai ir iškimšime bei išpumpuosime visas fekalijas. Dirbame jau daug metų, mūsų moderni technika atkeliavo iš Paryžiaus. Žinote ką? Esame pasirengę padėti Jums visais atvejais, kuomet reikalinga atkimšti užsikimšusius kanalizacijos vamzdžius.

Bitininkų paslaugos

Esame draugiški bitininkai, bičiuliai, bičiuliškai apsieinantys su bitėmis ir kitais mažais padarėliais, bet ypač su bitėmis. Gaminame bičių duonelę ir medų iš gauto bičių nektaro. Galime paruošti Jums skanų medutį, visokių spalvų. Ruošiame ir grikių medų, į kurį pridedame grikių. Dar galvojame gaminti ryžių medų, tačiau bent jau kol kas nesigavo. Bet ką padarysi. Pas mus vis tiek rasite platų medaus asortimentą.

Kaip tau dirbasi penktadienį?

Penktadienį dirbasi tikrai labai gerai, penktadienį jauti tokį nepaprastą darbingumą, kad tiesiog negali sustoti dirbti. Penktadienį dirbti taip gera, taip nuostabu, kad gali dirbti ir dirbti kiek tik tinkamas. Labai smagu yra pasinerti į popierius ir sąskaitas ir dirbti, tuomet nelieka nieko kito gyvenime, tik darbas. Ypač penktadienį tai yra labai smagu. Kai baigiasi darbo laikas net nesinori baigti darbo, norisi sėdėti, bet deja tenka eiti namo ilsėtis ir gyventi savo gyvenimą.

Atsisveikiname su Jumis iki kitos savaitės, gerbiami gerbiamieji, na o šiandienai linkime gero vėjo ir gerų įspūdžių keliaujant į Maljorką.