Sveiki visi širdimi prisiekę švenčių liūtai, baliavotojai, linksmybės šaukliai. Šis tekstas yra kaip tik Jums, o taip. Jame nesužinosite nieko, tačiau Jums nereikės nieko daryti, tik skaityti. Skaitymas yra labai naudingas dalykas, net balių liūtams, kurie gyvenime neveikia nieko daugiau, kaip tik švenčia ir baliavoja ir leidžia pinigus. Taigi, šis nepaprastai iškalbingas straipsnis puikiai tiks visiems, kurių širdyse byloja šventės ir jose niekuomet nelieka vietos širdgėlai ir tuščiam liūdesiui.

Alkoholis ir laidojimo paslaugos

Du prie vieno, atsiprašome, šitaip aprašome, kad sutaupytume vietos popieriuje. Jeigu vartosite alkoholį per šventes, tai pravartu bus daugiau žinoti ir apie laidojimo paslaugas, kadangi nereikės taip ilgai jų ieškoti. Alkoholio būna visokių rūšių. Kuo dažniau ir kuo daugiau gersite, tuo labiau pravers patogi laidojimo paslaugų paieška ir nukeliavimas į kapus. Keliauti toli nereikės, alkoholis šią kelionę paspartins ir greitai atsidursite amžinosios ramybės vietoje.

Kelionė į Ispaniją

Į Ispaniją keliauti dar negalima. Tačiau galite keliauti į Prancūziją. Galite keliauti ir į Suomiją ar dar kur norite. Italai jau seniai laukia turistų, nes be jų jie neišgyvena. Deja nedaug kas dabar ten nori važiuoti pas vargšus. Tad keliaukite galbūt tada į Austriją? Jeigu norite keliauti į Vengriją, tai čia turiu Jums daug patarimų.

Kelionė į Vengriją

Vengrijoje pamatysite nepaprastai gražią sostinę Budapeštą su daug įspūdingos architektūros paminklų. Budapeštas įsikūręs ant kalvų Dunojaus upės pakrantėje, todėl čia pamatysite stulbinamą miesto panoramą ir garsiuosius parlamento rūmus, grandinių tiltą, šventojo Ištvano baziliką bei daug daugiau.

Balatono ežeras. Didžiausias ežeras Vengrijoje ir vienas didžiausių ežerų visoje Europoje. Jo ilgis apie 100km. Giliausias gylis apie 3m. Daugelį vietų galima perbristi kojomis siekiant dugną. Ežeras toks seklus ir jame mėgsta visi maudytis, kadangi Vengrijoje daugiau nelabai kur išsimaudysi, nes čia nėra ežerų, nei jūros. Paplūdimiai uždari ir mokami, šalia rasite dar daugybę kitų lankytinų vietų, įskaitant Hėvizą.