Užklausos formaPrisegti failą (pvz.: brėžinį)

Žemiau įveskite saugos kodą: captcha

Statybos darbai ⋅ Santechnikos darbai ⋅ Lauko santechnikos darbai
DIRBAME VILNIUJE IR VILNIAUS RAJONE
Kompleksiškai atliekame visus statybos ir santechnikos darbus
Esame atestuota, sertifikuota statybų bendrovė
Konsultacijos ir užsakymai

Apdailos darbai: kaip dažysite sienas?

Apdailos darbai: kaip dažysite sienas?Viskas jau padaryta: pamatai tvirti, sienos šiltos, stogas gražus, santechnika veikia. Naujuose namuose laikas vidaus apdailai. Suprantama, ne taip sunku išsirinkti apvadus, ne taip ir sudėtinga apsispręsti dėl plytelių ar kitos grindų dangos. Tačiau kokios bus jūsų naujų namų sienos? Ar žinojote, kad spalva – daug daugiau, negu „patinka“ ar „nepatinka“?

Spalvų podiumas

Spalvų pasaulyje irgi egzistuoja mados. Ko gero, spalvų tendencijos keičiasi lygia taip pat greitai, kaip ir suknelių bei batelių.

Žinoma, sienų spalvas namuose galima keisti kiekvienais metais – jei tam turite pakankamai pinigų ir kantrybės vis stumdyti bei dangstyti baldus. Kita išeitis – iš metų madingiausiųjų rinktis tai, kas jums patinka labiausiai ir yra praktiškiausia ar lengvai keičiama.

Taigi, pasižvalgykime po madingiausius šių metų namus – kokios spalvos juose dažniausios?

Jūros kraštas

Šių metų geriausia vidaus apdailos bei interjero mūza – mūsų gimtoji Baltijos jūra. Ko gero, pasauliui tendencijas diktuojantys interjero dizaineriai įkvėpimo iš lietuviškos jūros nesisėmė, bet pasisemti galite jūs. Mat šiais metais madingiausia spalva sienoms ir apskirtai, interjerui, yra žalia, kiek persipynusi su skausmingai nerėkiančia mėlyna. Žalsvai melsva spalva, nė iš tolo neprimenanti dangaus žydrynės ar turkio apyrankės, galbūt bus kiek per tamsi svetainei. Tačiau tikrai tiks miegamojo patalpai, svečių kambariui ar net vonios patalpai.

Smagu tai, kad madingiausia metų spalva nėra įsprausta į griežtus rėmus. Žaisti galima įvairiais atspalviais – nuo itin tamsios audringos jūros spalvos iki jūros atspalvio ramią saulėtą dieną. Madingoji žalsvai melsva gali pereiti nuo prigesintos smaragdo iki mėlynos su trupučiu žalio prieskonio.

Jei pasirinksite atspalvį, kur žalia labiau nurungia mėlyną, jausite namuose gyvybę – žalia spalva įkvepia, suteikia energijos. Įrodyta, kad žalsvi atspalviai kelia darbingumą. Žalsvai mėlyname darbo kambaryje tikrai nesugalvosite nusnūsti.

Žalsvai mėlyna tiks ir tuomet, jei jūsų naujame būste daug medžio detalių, medinių baldų. Natūrali medžio spalva, ypač ąžuolo, dera su taip pat gamtiniais sienų atspalviais – žalsvai melsvu, žalsvu, žaliu.

Draugystė su rožine

Jei tikrai norite būti patys madingiausi, ir žalsvai melsva spalva dažyti ne tik miegamąjį, bet ir svetainę, galite rinktis šį atspalvį sušvelninančius „kompanionus“.

Pavyzdžiui, rožinė nė kiek neatrodys vaikiška ar mergaitiška, jei ją suporuosite su žalsvai melsva. O šioji spalva šalia rožinių atspalvių įgaus švelnumo, šviesumo. Šalia jūros ant sienos tiks ir šviesiai rusva, gelsva.

Mėlyna spalva neretai įvardijama kaip šalta spalva. Žalia gi priskiriama prie natūralių žemės spalvų. Derinant jas abi, šaltumo jausmo galima išvengti ir namai tikrai bus jaukūs.

Beje, psichologų nuomone, šių metų favoritė – žalsvai melsva spalva – itin gerai veikia žmogaus mintis, būseną. Manoma, kad ši spalva spinduliuoja ramybę, subalansuoja žmogų, tinka ir mažam, ir dideliam.

Maišant skirtingus atspalvius, galima gauti spalvas, kurios namus tarsi paskandins ramioje tyloje ir tokias, kurios, suteiks kūrybinių minčių.

Beje, jei skundžiatės per dideliu apetitu ir norite numesti svorio, virtuvę dažykite taip pat mėlynai, melsvai, žalsvai melsvai. Tai sumažina apetitą. O jei turite jį per mažą, teks pamiršti madas ir virtuvę, valgomąjį išdažyti oranžine spalva. Akims tai – pati „skaniausia“ spalva. Ją regint aplink, taip ir norisi suvalgyti vienu cepelinu daugiau.

Kodėl mes?

Garantija darbams
Kvalifikacijos atestatai
Įgaliotas atstovas
Dirba profesionalai
Konsultacijos ir priežiūra
Žinomų gamintojų medžiagos

Verta žinoti

Susipažinkite su mūsų kompanijos atliktais darbais bei įgyvendintais projektais

Turite klausimų?

Mūsų specialistai jums padės

Užduoti klausimą

Kiti mūsų projektai

Mus rasite

  • UAB “S Project”
  • Kareiviu gatve g. 7, Vilnius
  • info@sproject.lt
  • +370 690 00046

Mes dirbame su:

..