Užklausos formaPrisegti failą (pvz.: brėžinį)

Žemiau įveskite saugos kodą: captcha

Statybos darbai ⋅ Santechnikos darbai ⋅ Lauko santechnikos darbai
DIRBAME VILNIUJE IR VILNIAUS RAJONE
Kompleksiškai atliekame visus statybos ir santechnikos darbus
Esame atestuota, sertifikuota statybų bendrovė
Konsultacijos ir užsakymai

Grežiniai

Vandens gręžinys suteiks jums galimybę naudotis ekologiškai švariu vandeniu. Įsirengdami vandens gręžinį jūs investuosite į savo šeimos ir namų ekonominę nepriklausomybę ir, svarbiausia, sveikatą.

Vandens gręžinys – itin ilgaamžiškas statinys. Kokybiškai ir teisingai jį įrengus, jis jums tarnaus apie 20-30 metų, o senus gręžinius galima nesudėtingai suremontuoti ir taip grąžinti iki 80% jų buvusio našumo.

Gręžinio įrengimo darbai yra pradedami nuo aikštelės paruošimo. Paruošiamas kelias pravažiavimui, iškasama technologinė duobė molio skiediniui maišyti, paruošiamas instrumentas bei medžiagos.

Visų gręžinių gręžimas prasideda nuo žvalgybos – šio proceso metu yra nustatoma, kokiame gylyje yra vanduo. Žvalgyba yra atliekama pagal projektą arba iki gylio, suderinto su užsakovu.

Radus kelis vandeningus sluoksnius, užsakovas gali pasirinkti vieną, kurį norės eksplotuoti. Pasirinkti jums padės mūsų ekspertai, kurie turi milžinišką darbo stažą. Jie labai greitai įvertins ir jums patars, kuris vandeningas sluoksnis atitinka jūsų įvardintus poreikius.

Toliau vykdomi gręžimo darbai. Gręžiama platesnio diametro kaltu, nuleidžiami vamzdžiai.

Kolonoms bei filtrams yra naudojami PVZ vamzdžiai. Filtras apipilamas plautu žvyru. Toliau atliekamas gręžinio atpumpavimas. Išpumpuojamas visas gręžimo metu naudotas molio skiedinys. Tuomet paimami vandens mėginiai tyrimams atlikti.

Vandens gręžinys – labai svarbus statinys ir jį būtina pastatyti kokybiškai, nes tai gali nulemti jūsų sveikatos problemas arba jų nebuvimą, vandens skonį ir t.t.

Dėl darbų susisiekite su vadybininku.

Kodėl mes?

Garantija darbams
Kvalifikacijos atestatai
Įgaliotas atstovas
Dirba profesionalai
Konsultacijos ir priežiūra
Žinomų gamintojų medžiagos

Verta žinoti

Susipažinkite su mūsų kompanijos atliktais darbais bei įgyvendintais projektais

Turite klausimų?

Mūsų specialistai jums padės

Užduoti klausimą

Kiti mūsų projektai

Mus rasite

  • UAB “S Project”
  • Kareiviu gatve g. 7, Vilnius
  • info@sproject.lt
  • +370 690 00046

Mes dirbame su:

..