Užklausos formaPrisegti failą (pvz.: brėžinį)

Žemiau įveskite saugos kodą: captcha

Statybos darbai ⋅ Santechnikos darbai ⋅ Lauko santechnikos darbai
DIRBAME VILNIUJE IR VILNIAUS RAJONE
Kompleksiškai atliekame visus statybos ir santechnikos darbus
Esame atestuota, sertifikuota statybų bendrovė
Konsultacijos ir užsakymai

Įkurtuvės mažame bute – griauti sienas ne taip blogai

Įkurtuvės mažame bute – griauti sienas ne taip blogaiGriauti – nebūtinai naikinti. Griovimo darbai gali reikšti kūrybinio proceso pradžią, įkvėpimą naujiems interjero sprendimams. Ypač, jei ketinate atlikti remontą mažame bute. Arba mažą namą paversti daug patogesniu. Norint būstą padaryti erdvesnį, visai nebūtina pirkti naujo buto ar statyti didesnio namo. Užteks išgriauti keletą sienų, iš naujo atlikti apdailos darbus ir pasitelkti fantaziją kuriant naujus netikėtus interjero vingius.

Iš tiesų, jaustis patogiai nedideliame būste – ne taip paprasta. Daiktų pertekliaus nėra kur sukrauti, visa erdvė užgrūsta baldais, apie skoningus interjero sprendimus net svajoti nedrąsu. Tačiau tai – šioks toks stereotipas. Ir mažoje erdvėje galima gyventi skoningai, patogiai, jaukiai ir – net erdviai.

Kuri siena nereikalinga?

Peržvelkite savo būstą, kurį ketinate perplanuoti. Kas jame tikrai nereikalinga? Sakote, štai ana kėdė, krūva nenešiojamų rūbų, sena sofa. Juos išmesti spėsite. Kas nereikalinga dar? Ar tikrai reikia tos storos sienos tarp tualeto ir vonios kambario? Ar patogu iš svetainės keliauti į koridorių ir tik tada į virtuvę? Pastebėjote teisingai: sienos būste nėra pačios svarbiausios. Kai kurių tiesiog nereikia.

Todėl nebijokite mažame būste atlikti tam tikrų griovimo darbų. Jie padidins erdvę – bent jau vizualiai. Pavyzdžiui, panaikinkite sieną tarp tualeto ir vonios kambario – vienas erdvesnis kambarys daug geriau už dvi miniatiūrines erdves.

Nedidelę virtuvę galima sujungti su svetaine. Svarbu būste palikti atramines sienas. Tos, kurias galima griauti, gali būti pakeistos kai kuo naudingesniu. Tarkime, jūsų būstas – vieno kambario. Tai reiškia, kad tas pats kambarys tarnauja ir kaip svetainė, ir kaip miegamasis. Vieną kambarį galima suskirstyti į keletą erdvių. Ir tam nereikia naujų sienų. Reikia pertvarų, kurios tuo pačiu gali būti ir lentynos knygoms ar šiaip daiktams susidėti. Siena atlieka tik atskyrimo funkciją. Pertvara tarnauja ir kaip siena, ir kaip savotiška spinta. Knygoms ar smulkiems daiktams nebereikės papildomos spintos, kuri užima tikrai nemažai vietos.

„Taupūs“ baldai

Kai griovimo darbai jau įvykdyti ir turite daugiau erdvės, pagalvokite apie baldus. Rinkitės mažus fotelius. Niekam nereikalinga ir milžiniška sofa. Televizorių kabinkite ant sienos – nereikės statyti komodos. Pravers ir kabinamos lentynos – jose daug ko sutalpinsite, jei įsigysite stilingų ir gražių dėžučių. Erdvę vizualiai padidins vienas ar du veidrodžiai, kilimais nenutiestas laminatas ar parketas. Užuolaidas taip pat kabinkite lengvo audinio – lengvumas tarsi suteikia daugiau vietos. Naudokite šviesias spalvas – ir vidaus apdailoje, ir rinkdamiesi baldų bei aksesuarų atspalvius.

Svetainės erdvėje įkurdintą miegamąją erdvę atskirti galite veidrodine stumdoma sistema, knygų lentyna, matine sienele. Toks miegamasis gali būti minimalus – tik lova ir spintelė, šviestuvas prie lovos. Erdvės, kur miegate, ilsitės, neapkraukite bereikalingais baldais, smulkmenomis. Galima įsirengti ir pakeltą lovą, jei tai leidžia pakankamai aukštos būsto lubos. Tokiu atveju pora laiptelių palypėję į lovą, po ja turėsite papildomos erdvės kažkam susidėti.

Susirinkimų oazė

Nereikia net mažo buto, kad suprastumėte, kas yra maža virtuvė – tokios jos dažniausiai visuose senos statybos daugiabučiuose. Virtuvėje praleidžiame nemažai laiko – gaminame, valgome, net mėgstame sėdėti su šeima ar draugais. Todėl šioje erdvėje planuokite viską itin kruopščiai. Jei jau išgriovėte sieną ir virtuvę sujungėte su svetaine, dvi erdves sujungti galima stalu. Jis gali būti atlenkiamas, ištiesiamas, padidinamas.

Virtuvei spinteles gaminkite ar pirkite aukštas, iki pat lubų. Tokios spintelės ištempia patalpą, padaro ją vizualiai aukštesne. Be to, viršutinėse spintelių lentynose galėsite sudėti tuos virtuvės daiktus, kuriuos naudojate labai retai. Pirkite tokius baldus, kurie turi daug lentynų, stalčių – juose telpa daugiau daiktų, jais neapkrausite atvirų virtuvės paviršių.

Atsikratę nereikalingų sienų, visame būste atsikratykite ir nereikalingų, nefunkcionalių daiktų. Jei ant kampe stovinčio stalelio nieko nelaikote, negailėkite jo. Jei ant fotelio niekas niekada nesėdi – kam jis jums?

Kodėl mes?

Garantija darbams
Kvalifikacijos atestatai
Įgaliotas atstovas
Dirba profesionalai
Konsultacijos ir priežiūra
Žinomų gamintojų medžiagos

Verta žinoti

Susipažinkite su mūsų kompanijos atliktais darbais bei įgyvendintais projektais

Turite klausimų?

Mūsų specialistai jums padės

Užduoti klausimą

Kiti mūsų projektai

Mus rasite

  • UAB “S Project”
  • Kareiviu gatve g. 7, Vilnius
  • info@sproject.lt
  • +370 690 00046

Mes dirbame su:

..