Užklausos formaPrisegti failą (pvz.: brėžinį)

Žemiau įveskite saugos kodą: captcha

Statybos darbai ⋅ Santechnikos darbai ⋅ Lauko santechnikos darbai
DIRBAME VILNIUJE IR VILNIAUS RAJONE
Kompleksiškai atliekame visus statybos ir santechnikos darbus
Esame atestuota, sertifikuota statybų bendrovė
Konsultacijos ir užsakymai

Kaip įprasti apdailos darbai gali sukurti išskirtinį dizainą

Kaip įprasti apdailos darbai gali sukurti išskirtinį dizainąKuriant naujus namus ar darant remontą, visada norisi kažko išskirtinio. Turbūt niekada nepirktume tokių pat baldų, kokius jau turėjome, nekartotume tapetų raštų ar sienų spalvų. Įkurtuvės arba remontas reiškia šviežumą, naujumą, galimybę susikurti tai, apie ką seniai svajojote. Ir tam nebūtina prisipirkti krūvos naujų daiktų ir interjero aksesuarų. Užteks vieno kito, visa kita gali padaryti tinkamai atlikti apdailos darbai.

Iki smulkmenų kuriant namų dizainą, visai nebūtina išleisti krūvos pinigų papildomoms detalėms. Puošybai įmanoma pritaikyti senelės išsaugotą vazą, mokyklos darbščiųjų rankų būrelyje kadaise išsiuvinėtą pagalvėlę, vaiko piešinį, iš kelionės parsivežtą akmenį.

Tolimesnį būsto vaizdą susikursite su tuo, ką ir taip privalu padaryti. Tikrai reikės šviestuvų, teks dažyti ar tapetais dekoruoti sienas. Ant molio aslos taip pat negyvensite, tad prireiks rinktis grindų dangą. Beje, pastaroji gali sukurti neįtikėtiną jūsų namų įvaizdį. Juk pasirinkimų šitiek daug – parketas, dėliojamas įvairiausiais ornamentais, didžiulė laminato pasiūla, kiliminės dangos, plytelės, akmens masės plytelės, natūralus medis. Net sunku išsirinkti, ką ir kur naudoti. Šį kartą apie dangą, kuri, ko gero, turi vieną iš didžiausių pasiūlų – keramikos plyteles ir akmens masės plokštes.

Grindys – labiausia matomos

Daugiausiai dėmesio atlikdami apdailos darbus, kurdami namų vaizdą skiriame baldams, užuolaidoms, detalėms. Grindys, kurios namuose užima daugiausiai vietos po sienų, tarsi nukeliauja į antrąjį planą. Tačiau grindų danga galima žaisti, kuriant būsto nuotaiką, stilių.

Neretai manoma, kad keramikos plytelės ar akmens masės plokštė tinka tik įstaigoms, ofisams – neva esančios labai patogios naudojimui, bet kuria šaltumo įspūdį, nesuteikia jaukumo. Plytelės šaltos tik išoriškai. Pasirinkus tinkamas spalvas, faktūras ir formas, namai tikrai bus jaukūs. Net prisilietus jos bus šiltos, jei namuose įsirengsite grindinį šildymą.

Estetiniu ir praktiniu požiūriu plytelės labiausiai tinka vonios kambaryje, tualete, virtuvėje, prieangyje, pagalbinėse patalpose, balkone. Jas lengva prižiūrėti, todėl tinka tose patalpose, kuriose sąlyginai nešvarumų kaupiasi daugiausiai. Lietuviai vis dar retai plytelėmis kloja svetainę, miegamąjį, valgomąjį. Kraštuose, kur klimatas karštas, tai įprasta ir net rekomenduojama. Lietuvoje, kur oras permainingas, plytelėmis taip pat galima kloti visas patalpas, tik tokiu atveju reikalingas grindinis šildymas.

Akmuo ar plytelė?

Ir keramikinė plytelė, ir akmens masės plokštė iš esmės yra ta pati plytelė, tik skirtingų techninių savybių. Visos jos yra keraminės, tik skirstomos į akmens masės, klinkerio ir keramikines plyteles.

Keramikinės plytelės yra glazūruotos plytelės. Laukui jos netinkamos, naudojamos tik vidaus apdailai. Neglazūruotos plytelės yra akmens masės. Jų nepermerkia vanduo, tad tinka ir lauko apdailai. Klinkerio plytelės būna ir glazūruotos, ir be glazūros.

Pasirinkimą turėtų nulemti jūsų namų vizija – ką norite pasiekti interjeru, kokią istoriją papasakoti, kokią nuotaiką sukurti.

Jei remontą ar naujo namo dekoravimą ketinate atlikti dar šiemet, ar net ir prasidėjus naujiems metams, neprašausite pro šalį pasirinkę gamtos spalvas.

Dizaineriai, stilistai ir mados sekėjai sako, kad natūralios, gamtinės spalvos vis dar madingos. Žengsite koja kojon su mada, jei pasirinksite plyteles su augalų motyvais, odos, medžio imitacija. Viską užvaldęs natūralumas, namų dizainu tarsi siekiama susilieti su gamta.

Ruošdamiesi apdailos darbams atkreipkite dėmesį ne tik į estetinę plytelių pusę. Pasidomėkite, koks keramikinių plytelių glazūros atsparumas nusidėvėjimui, koks akmens masės plytelių įmirkio procentas. Patikėkite klojimo darbus profesionalams – kiekviena plytelių rūšis turi klojimo specifiką, ją svarbu išmanyti. Net ir gražiausi plytelių raštai neteks savo vertės, jei danga bus išklota netinkamai.

Kodėl mes?

Garantija darbams
Kvalifikacijos atestatai
Įgaliotas atstovas
Dirba profesionalai
Konsultacijos ir priežiūra
Žinomų gamintojų medžiagos

Verta žinoti

Susipažinkite su mūsų kompanijos atliktais darbais bei įgyvendintais projektais

Turite klausimų?

Mūsų specialistai jums padės

Užduoti klausimą

Kiti mūsų projektai

Mus rasite

  • UAB “S Project”
  • Kareiviu gatve g. 7, Vilnius
  • info@sproject.lt
  • +370 690 00046

Mes dirbame su:

..