Užklausos formaPrisegti failą (pvz.: brėžinį)

Žemiau įveskite saugos kodą: captcha

Statybos darbai ⋅ Santechnikos darbai ⋅ Lauko santechnikos darbai
DIRBAME VILNIUJE IR VILNIAUS RAJONE
Kompleksiškai atliekame visus statybos ir santechnikos darbus
Esame atestuota, sertifikuota statybų bendrovė
Konsultacijos ir užsakymai

Kepurė namui – šildanti, puošianti, nenusidėvinti

Kepurė namui – šildanti, puošianti, nenusidėvintiStatant namus svarbu viskas – tinkamas sklypas, geras projektas, profesionalūs statybininkai, kokybiškos medžiagos. Kiekvienas statybų etapas turi būti atliktas tik geriausiai. Ypač svarbus tas etapas, kai apšiltinti ir tvirti pamatai, sienos ir konstrukcijos bus uždengtos stogu.

Tik tada, kai stogo dengimo darbai yra atlikti tinkamai, galite būti ramūs dėl namų šilumos, gražių nenuvarvėjusių sienų ir netrūnijančių būsto konstrukcijų. Štai keletas stogų dengimo taisyklių, kurios ateityje padės išvengti papildomų išlaidų remontui ir garantuos patogų gyvenimą.

Klausykite profesionalų

Stogo dengimo darbus patikėkite profesionalams, rinkdamiesi medžiagas taip pat pasikliaukite ekspertų nuomone. Tinkamai parinktos medžiagos ir technologijos – pusė gerai atlikto darbo. Rinkitės medžiagas, kurios atsparios drėgmei, temperatūrų svyravimams. Sandarumas, automatinės ledo tirpinimo sistemos, didesnis lietaus loviai – būtini, kai gyvename permainingo klimato zonoje.

Stogo konstrukcijai naudojama mediena negali būti drėgnesnė, negu 20 procentų – tai stogdengiai patikrins specialiu drėgmės matavimo prietaisu. Idealu, jei stogui naudosite impregnuotą medieną.

Planuokite iš anksto

Planuokite tai, ko dabar jums nereikia. Galbūt dabar nereikalingas žaibolaidis, palydovinė antena. Tačiau vieną dieną nuspręsite tai sumontuoti ir teks pažeisti stogą. Todėl numatykite, kur bus objektai, kurių dabar dar nėra.

Planuokite orą. Tiksliau, būkite pasirengę bet kokiam orui – Lietuvoje smarkiai pašąla, smarkiai lyja, kaitriai šviečia saulė, pučia stiprūs vėjai ir vėl lyja. Štai kodėl, kai rinksitės stogo dangą, atminkite, kad ji turi būti atspari drėgmei bei temperatūrų svyravimui. Jūsų namo stogui tikrai reikalingos automatinės ledo tirpinimo sistemos – permainingai lietuviškai žiemai.

Planuokite visas medžiagas, reikalingas stogo dengimui – tvirtinimo detales, šiltinimo plėvelę, garso izoliaciją, dangą ir taip toliau. Į šį sąrašą nepatenka kažkur garaže užsilikusios vinys ir varžtai nuo sodo namelio. Privalote žinoti, koks stogo dangos storis, kad nusipirktumėte tinkamo ilgio varžtų bei vinių. Taip nepažeisite difuzinės stogo plėvelės ir išsaugosite maksimalų stogo sandarumą.

Netaupykite

Dengiant stogą nereikia būti neekonomišku. Tačiau nereikia būti ir šykščiu. Maža stogo dangos kaina Jums turėtų sukelti ne sutaupymo galimybės euforiją, bet tokius klausimus: ar danga kokybiška? Ar pirkdamas ją gausiu patarimų? Ar bus kelių metų garantija? Gera stogo danga turi garantijos sertifikatą ir toji garantija yra ilgesnė, negu 5 metai. Tai pat svarbu, kad su kokybiška danga dirbtų tikri specialistai.

Kai rinksitės stogo dangą, apsvarstykite – kur stovi jūsų namas, kokiomis oro sąlygomis gyvenate. Pavyzdžiui, jei namas stovės atviroje erdvėje, laukymėje, jį atakuos vėjai. Tokiu atveju bus reikalingas status stogas ir stačioms konstrukcijoms tinkanti danga.

Jei gyvensite netoli miško, namo stogas tikrai samanos. Tuomet derėtų rinktis glazūruotą stogo dangą, kuri turi slidų paviršių. Nešvarumus nuplaus lietus, sniegas bei vėjas. Įsikūrusiems netolo miško netiks skardinė stogo danga. Ji iš tiesų nebrangi, greitai ir paprastai montuojama, tačiau gali rūdyti, reikės papildomos garso izoliacijos.

Gan populiari Lietuvoje stogo danga – šiferis. Šiais laikais jis be nuodingo asbesto, ilgaamžis, lengvai montuojamas, nerūdija. Tačiau skurdus spalvomis.

Labiausiai formų ir spalvų gausa stebina bituminės čerpės. Tačiau jos samanoja ir jų montavimas palyginti brangesnis.

Stogo dengimo klasika – keraminės ir betoninės čerpės. Jos tarnauja labai ilgai, bet prieš jas pirkdami turite žinoti, jog klojant čerpes prireiks brangių stogo komplektavimo detalių, specialių konstrukcijų.

Kodėl mes?

Garantija darbams
Kvalifikacijos atestatai
Įgaliotas atstovas
Dirba profesionalai
Konsultacijos ir priežiūra
Žinomų gamintojų medžiagos

Verta žinoti

Susipažinkite su mūsų kompanijos atliktais darbais bei įgyvendintais projektais

Turite klausimų?

Mūsų specialistai jums padės

Užduoti klausimą

Kiti mūsų projektai

Mus rasite

  • UAB “S Project”
  • Kareiviu gatve g. 7, Vilnius
  • info@sproject.lt
  • +370 690 00046

Mes dirbame su:

..