Užklausos formaPrisegti failą (pvz.: brėžinį)

Žemiau įveskite saugos kodą: captcha

Statybos darbai ⋅ Santechnikos darbai ⋅ Lauko santechnikos darbai
DIRBAME VILNIUJE IR VILNIAUS RAJONE
Kompleksiškai atliekame visus statybos ir santechnikos darbus
Esame atestuota, sertifikuota statybų bendrovė
Konsultacijos ir užsakymai

Neišsipurvinantis stiklas ir krištolo vanduo – tai įmanoma!

Neišsipurvinantis stiklas ir krištolo vanduo – tai įmanoma!Kiek porų guminių pirštinių suplėšėte, stengdamiesi nuvalyti visus nešvarumus, nusėdusius ant dušo kabinos? Kiek cheminių priemonių išbandėte, kurios efektyviai valo ant stiklo susikaupusias kalkes, vandens žymes ir muilo šliūžes? Ar niekada nesusimąstėte, kaip sutaupyti vietos vonios kambaryje ir kur liečiasi vanduo, prieš patekdamas ant jūsų kūno? Talentingi dizaineriai ir santechnikos kūrėjai jau atsakė į šiuos klausimus bei rado sprendimus tam tikroms buitinėms problemoms išspręsti.

Vonios kambarys jau seniai tapo daugiau, negu vieta, skirta tik higienai palaikyti. Vonios kambarys dabar jau skirtas ne tik maudytis, praustis ar šukuotis. Tai – mūsų asmeninis kūno atsipalaidavimo kampas, mūsų naminis ir personalinis spa centras, interjero, skonio, mados žaismo erdvė, santechnikos naujovių oazė. Vonios kambaryje nebeužtenka paprastų santechnikos darbų – įmontuoti vonią, klozetą ir prausyklę. Dabar vonios kambaryje santechnikos darbai ir interjero sprendimai yra pasiekę kone meno lygį – meno sukurti jaukumą bei grožį, meno patogiai ir skoningai gyventi.

Skaidrus lyg krištolas

Vanduo – ko gero pats svarbiausias dalykas žemėje. Jis palaiko visą kūriniją, kuria naujus gyvybinius procesus. Vanduo džiugina mūsų kūnus, taip pat ir akis. Kas patenka į gražiausių pasaulyje vietų sąrašą? Aukščiausi kriokliai, skaidriausi ežerai, galingos upės. Kitaip tariant – vanduo. Menininkai seniai suvokė estetinę vandens reikšmę. Gražiąją vandens pusę atrado ir dizaineriai. Juos vanduo įkvėpė kurti tai, kad vonios kambaryje džiugintų akis, taip pat būtų be galo funkcionalu bei patogu naudoti. Kalbame apie vokišką vandens maišytuvą „Starck V“. Tai tikrai ne paprastas vandens maišytuvas. Tai – santechnikos grožio bei funkcionalumo sintezė. Visa esmė tame, kad šis maišytuvas yra pagamintas krištolo. Kaskart prausdamiesi ar valydami dantis, matysite, kaip skaidrus vanduo pasiekia jūsų rankas. Mat vandens maišytuvas – absoliučiai skaidrus, vandens tėkmę galima stebėti nuo pat jo sūkurio pradžios. Tai – tarsi mažas gamtos spektaklis kiekvieną rytą ar vakarą.

Šiuolaikinių dizainerių, kuriančių santechnikos naujoves, tikslas ne tik sukurti estetiškai patrauklų produktą. Grožis visada siejamas su praktiškumu. Toks yra ir „Starck V“ vandens maišytuvas. Visų pirma, jis leidžia sumažinti vandens srovę iki 4 litrų per minutę. Tai padeda vandenį naudoti ekonomiškai. Norėdami išvalyti maišytuvą, galėsite tai padaryti net neužsklendę maišytuvo vožtuvo – užteks nuimti jo galvą. bet kada galite nuimti „Starck V“ galvą nuo bazės ir ją išvalyti nė neužsklendę maišytuvo vožtuvo.

Du viename

Dar viena santechnikos ir kartu apšvietimo naujovė – šviečiantis dušas. Kitaip – šviestuvas ir dušas viename. Dainuojate sau po dušu ir viskas taip šviesu, lyg stovėtumėte scenoje. Tai – japonų dizainerių sumanymas. Vonios kambaryje pastačius dušo kabiną ar vonią, visai nebūtina montuoti šviestuvo. Užteks įsigyti genialų dušą. Vos tik paleisite vandens srovę, vonios kambarys nušvis malonia ir jaukia šviesa. Toks dušas sukurtas ne tik kaip žmogui patogus daiktas, bet ir kaip interjero detalė. Dušo galvutėje įmontuota lempa vonios kambarį užlies tokia šviesa, kuri jus nukels tarsi į spa. Tik niekur eiti nereikės ir už procedūras mokėti neteks. Viskas įmanoma čia pat, jūsų namuose.

Jokio šveitimo

Žinoma, kai iš vandens maišytuvo teka krištolo vanduo, vonios kambarys atrodo tarsi prabangus spa centras, valymas bei šveitimas atrodo procedūros, skirtos visai ne šiam pasauliui.

Kalkės vonios kambaryje neišvengiamos, taip pat ir muilo dėmės. Tai reiškia viena – įnirtingą šveitimą bent kartą per savaitę. Dar blogiau – jei dėmes užleisite, vėliau jų iki galo taip ir neišnaikinsite. Dušo kabina praras spindesį, pastebėsite subraižymo žymes nuo šveitimo ir vonios kambarys vėl verks remonto. Vonios įrangos kūrėjai ir šioje srityje atrado sprendimą. Jie sukūrė specialaus pluošto technologiją, kuri apsaugo stiklą nuo korozijos. Ši technologija tarsi užsandarina stiklo paviršių ir jam priežiūros beveik nereikia. Bet kas, ką naudojate duše – muilas, dušo želė, šampūnas, dantų pasta, skutimosi priemonės – reaguoja su vandeniu, kuriame dar yra ir kalkių, bei palieka žymes ant dušo kabinos. Šveisk nešveitęs, bet dušo kabinos stiklai per gan trumpą laiką prarandą žvilgesį.

Tačiau: jei stiklas grūdinamas 600 laipsnių temperatūroje, jis tampa atsparus purvui. Galima sakyti, kad šveitimo darbus galite pamiršti – stiklas tarsi pats savaime „apsivalys“. Kadangi purvas prie tokio stiklo nelimpa, dušo kabina ilgus metus išlieka tarsi nauja. Jokio remonto!

Kodėl mes?

Garantija darbams
Kvalifikacijos atestatai
Įgaliotas atstovas
Dirba profesionalai
Konsultacijos ir priežiūra
Žinomų gamintojų medžiagos

Verta žinoti

Susipažinkite su mūsų kompanijos atliktais darbais bei įgyvendintais projektais

Turite klausimų?

Mūsų specialistai jums padės

Užduoti klausimą

Kiti mūsų projektai

Mus rasite

  • UAB “S Project”
  • Kareiviu gatve g. 7, Vilnius
  • info@sproject.lt
  • +370 690 00046

Mes dirbame su:

..