Užklausos formaPrisegti failą (pvz.: brėžinį)

Žemiau įveskite saugos kodą: captcha

Statybos darbai ⋅ Santechnikos darbai ⋅ Lauko santechnikos darbai
DIRBAME VILNIUJE IR VILNIAUS RAJONE
Kompleksiškai atliekame visus statybos ir santechnikos darbus
Esame atestuota, sertifikuota statybų bendrovė
Konsultacijos ir užsakymai

Pavasario nuotaika namuose

FasadasPavasaris paprastai yra tas metas, kai daug dėmesio skiriame švarai, atsinaujinimui, naujovėms. Namuose norisi perstumdyti baldus, tvarkyti spintas, mesti lauk nereikalingus daiktus, šveisti langus. Atšilęs oras taip ir kviečia išeiti į lauką, tvarkyti aplinką, pradėti sodinimo darbus. Pavasariškai atnaujindami namus bei aplinką, nepamirškite ir būsto išorės – fasado. Šiam irgi reikia naujovių. Beje, naujovės gali kainuoti ne taip ir brangiai, bet pakeisti namo išvaizdą gali neatpažįstamai.

 

Kai būstas skaičiuoja nebe pirmuosius metus, pokyčių norisi natūraliai. Namo viduje keistis gan paprasta – nauji baldai, nauji aksesuarai, šiek tiek vidaus apdailos ir būstas tarsi naujas.

Kiek sunkiau pakeisti namo išorę – juk naujo namo kasmet statyti neįmanoma. O pokyčiai yra reikalingi, nes būsto išorė neišvengiamai keičiasi – vien dėl klimato sąlygų. Namo fasadas apsineša dulkėmis ir purvu, keičiasi fasado spalva, atsiranda samanų, pelėsių. Tai yra natūralūs dalykai. Tačiau vien todėl , kad namo fasadas yra pirmas dalykas, kurį pastebi praeiviai ir jūsų svečiai, jį prižiūrėti reikia išskirtinai kruopščiai. Yra posakis – pasitinka pagal rūbą, išlydi pagal protą. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie namą. Kokia jo išorinė išvaizda, tokia ir aplinkinių nuomonė apie būstą. Jei fasadas apleistas, daugelis galvoja, jog namo viduje lygiai taip pat netvarkinga ir niūru.

Todėl taip svarbu rūpintis ir namo išore, ne tik vidaus interjeru – ne tik dėl pašalinių nuomonės. Į gražius namus ir pačiam grįžti yra gerokai maloniau.

Atnaujinti fasadą yra gan paprasta – galbūt lengviau, negu išsirinkti naujus baldus ar šviežiai išdažyti kambarių sienas. Ir pokyčiai nėra tokie jau brangūs.

Durys – vienas pagrindinių akcentų

Vieta, kur užsuka kiekvienas – ir namiškiai, ir svečiai – yra durys. Nuo durų prasideda jūsų namai. Todėl labai svarbu, koks yra įėjimas į jūsų tvirtovę – svetingas, maloniai pasitinkantis, o gal niūrus ir nelaukiantis?

Jei durys liūdnos spalvos arba nusilupusiais dažais, su įbrėžimais, pats laikas imtis pokyčių. Visai nebūtina pirkti ir dėti naujų durų. Jei jos kokybiškos, sandarios, užtenka jas perdažyti. Galite rinktis klasikines, formalias spalvas – rudą, baltą, juodą, pilką. Tačiau smagu duris papuošti išskirtiniu akcentu. Jei bijote dažyti jas ryškiai, papuoškite puošniu durų varpeliu ar belstuku. Duris taip pat galima papuošti sezoniniais atributais. Laukiant Kalėdų ar Velykų – tiks šventiniai vainikai. Vasarą, kai laukuose ir pamiškėse gausybė gėlių, galima duris vainikais puošti be jokios progos. Rudenį puikiai tiks rudens lapų kompozicija.

Tai atrodo tik smulkmenos, bet pastebėsite, kad vien atnaujinus ar papuošus duris, namas įgauna visai kitą nuotaiką bei išvaizdą.

Pralinksmina net smulkmena

Kartais, trokštant pokyčių, nebūtini dideli darbai. Užtenka ir mažų. Jei jau atnaujinote namo duris, pasirūpinkite ir kitomis smulkmenomis. Didelių išlaidų tikrai nepareikalaus naujas durų kilimėlis, originali pašto dėžutė, šmaikšti dekoratyvinė skulptūra ant būsto laiptų. Puoštis taip pat galite naujais gėlių vazonais, prie namo pastatyti suoliuką, pakeisti namo numerį, vieną iš sienų papuošti kaldinais metalo dirbiniais.

Tai atrodo nereikšmingos smulkmenos, bet jos ganėtinai reikšmingai pakeičia namo išvaizdą. Jis atrodo naujesnis, šviežesnis, patrauklesnis.

Laikas pavasariui

Niekas kitas taip nepagyvina aplinkos, kaip gėlės ir augalai. Interjerui gėlės suteikia šventiškumo ir gyvybės. Ne išimtis ir namo eksterjeras, fasadas.

Būstui tarsi naujo kvėpavimo suteiks dideli gėlių vazonai prie įėjimo. Puikiai tiks su nauja durų spalva ar pašto dėžute.

Puošdami namo įėjimą nepamirškite ir langų. Papuošti vazonais ir svyrančiomis, žydinčiomis gėlėmis langai tarsi iš naujo žvelgs į praeinančius ir suteiks būstui šviežumo, naujumo įvaizdį.

Drąsiai gėlėmis bei dekoratyviniais augalais puoškite namo terasą, vartus, takelius. Kuo daugiau žalumos – tuo daugiau gyvybės. Kai namai pilni augalų, retas kuris pastebi senstelėjusius langus, pablukusį stogą ar pasitrynusį tinką.

Rūpintis augalais galite pradėti jau dabar. Kovo mėnuo yra pats tinkamiausias laikas šiltnamyje ar namuose ant palangės sėti petunijas, begonijas, kvapiuosius pelėžirnius, trispalves našlaites. Šių ankstyvųjų gėlių spalvų gama itin plati, gėlės nelepios ir nebrangios – kiek vėliau, balandė ar gegužę jas drąsiai galėsite sodinti lauko darželiuose, vazonuose. Namai skendės žieduose ir žalumoje, net ir senas būstas atrodys naujas ir pavasariškas.

Ieškodami ne tokių tradicinių sprendimų, kaip našlaitės ar petunijos, sėti be baimės jau galite puošniąsias brovalijas, marguosius margenius, pelargonijas, kuprutes, skeltažiedžius, fuksijas.

Nepamirškite ir vienmečių gėlių, kurios jūsų sodui ar namams kasmet gali suteikti vis kitokį vaizdą: išbandykite žydrūnius, laibenius, vienmečius astrus, arktočius, venidijas, verbenas, gacanijas, lobelijas, kleomes, flioksus, šlamučius, petunijas, cinerarijas, celiozijas, leukonijas, penstemonus.

Daugiau šviesos

Kai planavote namo statybą, suplanavote, ir koks bus apšvietimas gyvenamose patalpose. Taip pat greičiausiai suplanavote ir vieną lempą prie įėjimo.

Viena lempa irgi neblogai, bet ar pagalvojote, kad su apšvietimu galite gerokai pakeisti savo būsto išvaizdą. Neapsiribokite vienu šviestuvu prie pagrindinio įėjimo. Apšviesti galima paradines duris, namo numerį, tam tikrus akcentus – pašto dėžutę, dekoratyvines detales. Apšvietimas suteikia prabangos įvaizdį, kuria lengvumo pojūtį.

Dar geriau, jei sumanysite apšviesti kiemo takus. Išlaidos už elektrą tikrai nepadidės – sode, prie takų naudokite šviestuvus, kurie energiją semia iš saulės. Vakare galėsite džiaugtis jaukiu namų vaizdu – šviesomis paryškintas, gėlėmis ir eksterjero aksesuarais papuoštas fasadas atrodys tarsi naujas.

Kodėl mes?

Garantija darbams
Kvalifikacijos atestatai
Įgaliotas atstovas
Dirba profesionalai
Konsultacijos ir priežiūra
Žinomų gamintojų medžiagos

Verta žinoti

Susipažinkite su mūsų kompanijos atliktais darbais bei įgyvendintais projektais

Turite klausimų?

Mūsų specialistai jums padės

Užduoti klausimą

Kiti mūsų projektai

Mus rasite

  • UAB “S Project”
  • Kareiviu gatve g. 7, Vilnius
  • info@sproject.lt
  • +370 690 00046

Mes dirbame su:

..