Užklausos formaPrisegti failą (pvz.: brėžinį)

Žemiau įveskite saugos kodą: captcha

Statybos darbai ⋅ Santechnikos darbai ⋅ Lauko santechnikos darbai
DIRBAME VILNIUJE IR VILNIAUS RAJONE
Kompleksiškai atliekame visus statybos ir santechnikos darbus
Esame atestuota, sertifikuota statybų bendrovė
Konsultacijos ir užsakymai

Poilsio erdvės namuose – kad nevargintų ryškios šviesos

poilsio-erdves-namuose-kad-nevargintu-ryskios-sviesosAr žinojote, kad nuo šviesos galima pavargti? Arba šviesos pagalba suteikti sau daugiau energijos, arba šiek tiek ramybės po sunkios darbo dienos? Namų jaukumas ir patogumas vaidina ryškų vaidmenį kuriant žmogaus būseną, nuotaikas. Todėl dizaineriai, o ypač apšvietimo specialistai, pataria – žaiskite su šviesomis, bet laikykitės tam tikrų taisyklių. Jos svarbiausios ten, kur ilsitės bei atsipalaiduojate – miegamajame ir vonios kambaryje.

Miegamasis ir vonios kambarys yra taip vadinamos intymiosios namų erdvės. Jos skirtos tik jums, todėl ir apšvietimas turi būti skirtas tik jums, jūsų patogumui bei ramybei. Rengdami miegamąjį ir vonios kambarį pasikonsultuokite su elektros instaliacijos specialistais. Ir tais, kurie gerai susigaudo šviestuvų gausybėje. Rinkitės kokybę ir tinkamus sprendimus. Štai keletas patarimų, norint turėti jaukų miegamąjį ir vonios kambarį.

Vonia – čia prasideda poilsis

Vonia šiuolaikiniame name – ne vien tik vieta higienos reikmėms. Šiais laikais vonios kambarys – atlieka daugybę funkcijų. Jei vonia ne sename būste, ji – erdvi, privataus poilsio oazė. Tai vieta, kur galima ištrūkti trumpai privatumo ir vienišumo valandėlei. Dažnai moteriai vonia – nuosavas spa centras, grimo kambarys. Rašytojas Ernestas Hemingvėjus vonios kambaryje net buvo įsirengęs biblioteką.

Kadangi vonia tokia daugiafunkcinė, sudėtinga ir jos elektros instaliacija. Užduotis rengiant apšvietimą vonios kambaryje – sukurti skirtingas nuotaikas.

Visų pirma, vonios apšvietimas turi būti gana ryškus. Juk čia rytais šukuojamės, žvilgtelime, kaip atrodome, vyrai skutasi, moterys dažosi. Todėl apšvietimas turi būti ir ryškus, bet kartu ir toks, kad juo būtų galima sušvelninti kambario atmosferą, suteikti šiltą spindesį.

Dekoratyviniai ir puošnūs šviestuvai bei lempos vonios kambariui suteikia elegancijos ir rafinuotumo. Beje, šiuolaikinio dizaino taisyklė, atsižvelgdamos į tai, kad vonios kambarys jau seniai daugiau, negu prausykla, rekomenduoja įsirengti tokį apšvietimą, prie kurio galėtumėte skaityti, pavyzdžiui, kai gulėsite putų vonioje.

Apšviesti vonioje galite veidrodžius, puikiai atrodys grindinis apšvietimas, kuris, sklisdamas iš apačios, pabrėš plytelių spalvą, tekstūrą.

Erdvę, kurioje įrengta dušo kabina ar vonia, taip pat rekomenduojama apšviesti gan ryškiai. Dėl kelių priežasčių: kad valydami nepražiopsotumėte nešvarumų, kad vyrai galėtų kokybiškai apsiskusti ir kad perskaitytumėte etiketes – šampūnas tai, ar dušo želė.

Beje, pagalvokite ir apie elektros instaliaciją pakeliui į vonios kambarį. Naktinė kelionė iš miegamojo į tualetą ar vonią turi būti saugi. Nesinori užkliūti už vazos, atsitrenkti į laiptų turėklus ar sieną. Todėl įrengti apšvietimą laiptinėje, koridoriuje – puikus sprendimas. Dar geriau, jei lempos užsidega automatiškai, nuo judesio.

Miegamasis – ne tik miegui

Rengdami apšvietimą miegamajame greičiausiai norite sukurti bendrą atmosferą ramiam poilsiui, bet kartu turėti ir keletą ryškių vietų skaitymui.

Apgalvokite, kur miegamajame jums bus reikalinga šviesa. Tai priklauso nuo jūsų gyvenimo būdo. Ar mėgstate skaityti lovoje? Ar turite kosmetinį staliuką, prie kurio dažomasi? Ar miegamasis – su drabužių spintą, kurioje tamsiais rytais reikia ieškoti rūbų?

Apšvietimas prie lovos reikalingas bet kokiu atveju – net jei neskaitote, einant miegoti patogiau šviesą išjungti prie lovos, o ne keltis ir eiti išjungti centrinio šviesos šaltinio. Miegamajame šviestuvas prie lubų kartais net nereikalingas. Tačiau rekomenduojamas.

Taip pat dizaineriai pataria šviesias zonas įrengti ten, kur yra komoda, spinta. Reikalingą rūbą rasite daug greičiau, jei bus šviesu. Ryte, jei jūsų antroji pusė dar miega, pagrindinio apšvietimo jungti nesinori. Atsidarote spintos duris ir automatiškai įsijungia lokalus spintos apšvietimas, kuris lovos net nepasiekia ir neerzina miegančiojo.

Kodėl mes?

Garantija darbams
Kvalifikacijos atestatai
Įgaliotas atstovas
Dirba profesionalai
Konsultacijos ir priežiūra
Žinomų gamintojų medžiagos

Verta žinoti

Susipažinkite su mūsų kompanijos atliktais darbais bei įgyvendintais projektais

Turite klausimų?

Mūsų specialistai jums padės

Užduoti klausimą

Kiti mūsų projektai

Mus rasite

  • UAB “S Project”
  • Kareiviu gatve g. 7, Vilnius
  • info@sproject.lt
  • +370 690 00046

Mes dirbame su:

..