Užklausos formaPrisegti failą (pvz.: brėžinį)

Žemiau įveskite saugos kodą: captcha

Statybos darbai ⋅ Santechnikos darbai ⋅ Lauko santechnikos darbai
DIRBAME VILNIUJE IR VILNIAUS RAJONE
Kompleksiškai atliekame visus statybos ir santechnikos darbus
Esame atestuota, sertifikuota statybų bendrovė
Konsultacijos ir užsakymai

Projektavimo paslaugos

24Projektavimas – labai svarbi statybų dalis. Neteisingai ar nekokybiškai suprojektuotas pastatas gali greitai sutrūkinėti, tapti nebegražus ar netgi sugriūti. Mūsų įmonė neleis tam nutikti. Mūsų įmonėje dirba tik atestuoti ir kvalifikuoti projektuotojai, projektuotojai ir konstruktoriai. Daugybė darbuotojų leidžia mums projektuoti kokybiškai, neskubant ir nebrangiai. Suteikiame ir visapusiškas konsultacijas visais galimais projektavimo klausimais, todėl galite drąsiai kreiptis.

Mūsų įmonė atlieka gyvenamųjų pastatų projektus, administracinių, prekybos, paslaugų ir kitų negyvenamųjų namų projektus, sklypo sutvarkymo projektavimo darbus, mažosios architektūros darbus, taip pat mes formuojame ūkininkų sodybas, kuriame detaliuosius planus ir t.t.

Žinoma, visus šiuos statinius mes ir įteisiname – juk vėliau nesinori statinio prarasti, užsitraukti nemalonę ir prarasti daug pinigų?

Atliekame ir atnaujinimų projektavimo darbus, pavyzdžiui, daugiabučių namų ventiliacijos, šildymo sistemos ir šiluminio mazgo atnaujinimo projektavimo darbus.

Pastatų energinio naudingumo skaičiavimas

Esant normatyvui, jog nuo 2014 m. sausio 1d., energinio naudingumo klasė naujai statomiems pastatams turi būti ne mažesnė kaip B, atidžiai vertiname techninių sprendimų įtaką statinio energiniui naudingumui.

Interjero dizainas

Mūsų įmonė teikia pilnus, išbaigtus interjero projektus tiek visoms pastato patalpoms, tiek atskiroms. Detalizuojame baldų ir interjero detalių išdėstymo planus, atitvarų dangų planus, pateikiame elektros taškų ir santechnikos išdėstymo schemas. Galime pateikti visų projektų 3D vizualizacijas bei atlikti projektų autorinę peržiūrą.

Dėl darbų susisiekite:
Vadybininkas
Karolis Levanaitis
Tel.: +370 69 0000 46
NEMOKAMAS SĄMATŲ SKAIČIAVIMAS

Kodėl mes?

Garantija darbams
Kvalifikacijos atestatai
Įgaliotas atstovas
Dirba profesionalai
Konsultacijos ir priežiūra
Žinomų gamintojų medžiagos

Verta žinoti

Susipažinkite su mūsų kompanijos atliktais darbais bei įgyvendintais projektais

Turite klausimų?

Mūsų specialistai jums padės

Užduoti klausimą

Kiti mūsų projektai

Mus rasite

  • UAB “S Project”
  • Kareiviu gatve g. 7, Vilnius
  • info@sproject.lt
  • +370 690 00046

Mes dirbame su:

..