Užklausos formaPrisegti failą (pvz.: brėžinį)

Žemiau įveskite saugos kodą: captcha

Statybos darbai ⋅ Santechnikos darbai ⋅ Lauko santechnikos darbai
DIRBAME VILNIUJE IR VILNIAUS RAJONE
Kompleksiškai atliekame visus statybos ir santechnikos darbus
Esame atestuota, sertifikuota statybų bendrovė
Konsultacijos ir užsakymai

Statinio statybos techninė priežiūra

Turime didžiulę patirtį visoje Lietuvoje prižiūrint įvairios paskirties statinius – kodėl manote, kad jūsų statiniais pasirūpinti negalėsime? Atsižvelgiame į kiekvieno užsakovo pageidavimus (nesvarbu, kokie jie bebūtų) ir vadovaujamės tik pačiais naujausiais teisės aktais bei pačiais pažangiausiais statybų sprendimais.

Galime atlikti kasmetines statinių patikras, o galime jūsų statinius prižiūrėti ir nuolatos. Be to, parengsime visus statinių techninės priežiūros dokumentus ir organizuosime statinių defektų šalinimą.

Techninės priežiūros nauda

Visų pirma, statinio techninė priežiūra yra privaloma – tai reglamentuota statybos įstatyme, STR. Tuo pačiu statinio savininkai visada žino statinio būklę, defektus, trūkumus ir remontų privalomumą bei poreikį.

Techninės priežiūros apžiūrų tipai

  • Nuolatinė – šio tipo apžiūra yra atliekama bent jau kartą per mėnesį. Jos metu pastebimi defektai ir atliekami remonto darbai yra surašomi į T.P. žurnalą. Nuolatinę apžiūrą vykdo techninis statinio prižiūrėtojas.
  • Kasmetinė – šio tipo apžiūra yra atliekama ne rečiau kaip kartą per metus, pasibaigus žiemai. Kasmetinės apžiūros rezultatai yra surašomi žurnale ir kasmetinės apžiūros akte.
  • Neeilinė – šio tipo apžiūra yra atliekama tik po stichinių nelaimių, statinio ar jo atskirų dalių griūčių ar kitų reiškinių, sukėlusių galimai pavojingas deformacijas. Rezultatai surašomi neeilinės apžiūros akte bei techninės priežiūros žurnale.

Kodėl mes?

Garantija darbams
Kvalifikacijos atestatai
Įgaliotas atstovas
Dirba profesionalai
Konsultacijos ir priežiūra
Žinomų gamintojų medžiagos

Verta žinoti

Susipažinkite su mūsų kompanijos atliktais darbais bei įgyvendintais projektais

Turite klausimų?

Mūsų specialistai jums padės

Užduoti klausimą

Kiti mūsų projektai

Mus rasite

  • UAB “S Project”
  • Kareiviu gatve g. 7, Vilnius
  • info@sproject.lt
  • +370 690 00046

Mes dirbame su:

..