Užklausos formaPrisegti failą (pvz.: brėžinį)

Žemiau įveskite saugos kodą: captcha

Statybos darbai ⋅ Santechnikos darbai ⋅ Lauko santechnikos darbai
DIRBAME VILNIUJE IR VILNIAUS RAJONE
Kompleksiškai atliekame visus statybos ir santechnikos darbus
Esame atestuota, sertifikuota statybų bendrovė
Konsultacijos ir užsakymai

Šviesų žaismas šeimos namuose

Šviesų žaismas šeimos namuoseSmagiausios dienos akimirkos dažniausiai būna tada, kai visa šeima grįžta iš darbų, mokyklų, užsiėmimų. Tuomet visi būriuojasi virtuvėje, valgomajame, svetainėje – jaukiausiose namų salose. Jose būna ir smagių giminės, draugų pasisėdėjimų, švenčių bei progų. Virtuvėje ir svetainėje žmonės praleidžia turbūt didžiąją laiko dalį, kurią skiria laisvalaikiui namuose. Todėl ypač svarbu, kad šios erdvės būtų erdvios, patogios, jaukios ir šviesios.

Ar žinojote, kad erdvės pojūtį, jaukią atmosferą galite sukurti ne tik spalvomis, baldais, namų aksesuarais, bet paprasčiausiai apšvietimu. Gera elektros instaliacija, atitinkamose vietose pakabinti šviestuvai, netikėtose erdvėse įmontuotos lemputės sukuria namuose tikrą jaukumo oazę.

Gyvasis kambarys

Svetainę drąsiai galima pavadinti gyvuoju, šeimos kambariu. Čia visi mėgsta žiūrėti televizorių, drybsoti ant sofos, ko gero, svetainėje visi susirenka per Kalėdas, gimtadienius. Svetainėje vyksta gyvenimas.

Šeimos kambaryje įsirenkite tokią elektros instaliaciją, kuri leistų jums panaudoti keletą apšvietimo būdų. Svetainė dažniausiai būna didžiausias būsto kambarys. Todėl pravers šviestuvas prie lubų. Tačiau jis visos erdvės pakankamai neapšvies. Labai stilingai atrodys apšvietimas, skirtas tik tam tikroms svetainės vietoms. Toks apšvietimas išryškina tas detales, kurias norite padaryti labiau matomomis – paveikslai, nuotraukos, meno kūriniai, vitrinos, gėlės. Tik tam tikriems objektams skirtas apšvietimas svetainei suteiks šiek tiek dramatiškumo, paslaptingumo, jaukumo.

Puiku svetainėje turėti ir nešiojamą šviestuvą. Jo užduotis akcentuoti tam tikras vietas, taip pat suteikti lankstumo jūsų buvimui svetainėje – tokį šviestuvą bet kada perkelsite ten, kur jums šviesos reikia labiausiai.

Tinkamai parinktas šviestuvas papildys būsto dizainą, sukurs tam tikrą nuotaiką, suteiks interjerui užbaigtumo.

Virtuvė – veiklos centras

Šiuolaikinė virtuvė iš tiesų yra tarsi šeimos veiklos centras, pats judriausias namų kambarys. Šioje erdvėje elektros instaliacija priklausys nuo virtuvės dydžio, jos išdėstymo sudėtingumo.

Atminkite, kad virtuvė – visų pirma darbo sritis. Tada – valgymo sritis, jei nenaudojate valgomojo, ir galiausiai – susibūrimo vietas šeimos nariams ir kartais draugams. Tokiai įvairialypei erdvei reikalingas šviestuvų ir apšvietimo mišinys.

Bendrą virtuvės apšvietimą galima pasiekti įrengiant centrinį šviestuvą. Tačiau reikalingas ir dalinis apšvietimas – tam tikrų virtuvės vietų. Svarbiausios – visi stalviršiai. Ta tiks energiją taupančios fluorescencinės lemputės, kurios lengvai ir ryškiai apšvies stalviršius. Tuos, prie kurių pjaustote, kepate, gaminate. Tos pačios lemputės tiks virš kaitlentės, kriauklės ir panašiai. Jei dirbsite tam tikroje virtuvės virtoje, centrinis apšvietimas net nebus reikalingas.

Šviestuvų pasirinkimas milžiniškas, erdvę virtuvėje sutaupysite įrengdami įleidžiamus šviestuvus.

Valgomasis – darbams ir valgiams

Jei galite sau leisti šiek tiek prabangos ir netaupyti erdvės, jūsų name greičiausiai įrengtas valgomasis. Čia didelis stalas tarnauja ne tik vakarienei – prie tokio stalo neretai prisėdama tvarkyti šeimos sąskaitų, spręsti kryžiažodžio, atšvęsti gimtadienio ar tiesiog paplepėti prie kavos puodelio. Kadangi valgomasis yra daugiafunkcinė erdvė – šventinė, darbinė, kasdienė – jo apšvietimas turėtų būti gražus, bet kartu ir funkcionalus. Tam vėl, kaip ir virtuvėje ar svetainėje, pravers apšvietimo ir šviestuvų mišinys.

Virš valgomojo stalo pakabintas centrinis šviestuvas tarnauja kaip dekoratyvinis elementas, kuris pabrėžia baldų, smulkmenų grožį. Jei šviestuvas turi keletą apšvietimo režimų, sukursite skirtingą nuotaiką – blyškią, minkštą, panašią į žvakių šviesą ir ryškų, žaižaruojantį, tarsi per vakarėlį.

Valgomajame be centrinio šviestuvo, galima įmontuoti ir keletą įleidžiamų lempučių – jos sukurs prietemą, jaukumą. Įmontuotų šviestuvų gali būti nišose, lubose – jų šviesa akcentuos tam tikras valgomojo detales.

Kodėl mes?

Garantija darbams
Kvalifikacijos atestatai
Įgaliotas atstovas
Dirba profesionalai
Konsultacijos ir priežiūra
Žinomų gamintojų medžiagos

Verta žinoti

Susipažinkite su mūsų kompanijos atliktais darbais bei įgyvendintais projektais

Turite klausimų?

Mūsų specialistai jums padės

Užduoti klausimą

Kiti mūsų projektai

Mus rasite

  • UAB “S Project”
  • Kareiviu gatve g. 7, Vilnius
  • info@sproject.lt
  • +370 690 00046

Mes dirbame su:

..