Užklausos formaPrisegti failą (pvz.: brėžinį)

Žemiau įveskite saugos kodą: captcha

Statybos darbai ⋅ Santechnikos darbai ⋅ Lauko santechnikos darbai
DIRBAME VILNIUJE IR VILNIAUS RAJONE
Kompleksiškai atliekame visus statybos ir santechnikos darbus
Esame atestuota, sertifikuota statybų bendrovė
Konsultacijos ir užsakymai

Tinkamas apšvietimas – gera nuotaika ir stilingi namai

Tinkamas apšvietimas – gera nuotaika ir stilingi namaiApšvietimas gali padaryti didžiulių pokyčių interjere ir namų aplinkoje. Tinkamai padaryta elektros instaliacija, protingai naudojamas apšvietimas padeda geriau matyti, lengviau atlikti užduotis – skaityti, rašyti, megzti, gaminti valgį ir taip toliau. Geras apšvietimas namuose suteikia saugumo jausmą, patikimumą, komfortą. Kontroliuodami apšvietimą galite jį pritaikyti prie savo nuotaikos, atmosferos namuose: gimtadienio vakarėliui – daug šviesų, romantiškai vakarienei – šešėlių ir jaukumo.

Šviestuvai yra idealus, dažnai ir palyginti nebrangus, namų aksesuaras. Stilingu šviestuvu galite papildyti savo namų interjerą, suteikti atitinkamų prieskonių būsto stiliui, sukurti tam tikrą nuotaiką bei įvaizdį. Neribotas, įvairių stilių, formų, spalvų, dydžių šviestuvų asortimentas tikrai padeda sukurti spindintį, galutinį, išbaigtą namų vaizdą. Šviestuvai tarsi susilieja su apdaila, dekoru ir padeda galutinius taškus kuriant namų vaizdą.

Apšvietimas – interjero dalis

Tinkamai įrengta elektros instaliacija, apšvietimas turėtų papildyti jūsų gyvenimo būdą ir patenkinti šeimos poreikius. Kad apšvietimas atitiktų visus jūsų lūkesčius ir šimtu procentų atliktų savo funkcijas, reikėtų paisyti keleto apšvietimo specialistų patarimų.

Prieš pradėdami elektros instaliaciją, tiksliai suplanuokite, ką kokiame kambaryje veiksite, kokia bus veikla. Apsispręskite, kurios erdvės bus skirtos skaitymui, maistui ruošti, rankdarbiams atlikti, ilsėtis, skalbtis, ruošti namų darbus ir panašiai.

Suskirstę savo namus į atitinkamas skirtingos veiklos erdves, nuspręskite, kokią nuotaiką ir atmosferą norite jose sukurti. Gal jums reikės ramybės, gal, atvirkščiai, darbingos nuotaikos, o gal romantiškos. Skirtingas nuotaikas sukuria skirtingi apšvietimai.

Apgalvokite, ką tam tikrose patalpose norėsite pabrėžti: sienų spalvą, sienų tekstūrą, arkas ir skliautus, meno kūrinius, nuotraukas rėmuose ir panašiai. Tokiu atveju patalpoje galima įrengti ne tik pagrindinį šviesos šaltinį, bet ir papildomus, kurie apšvies tik pasirinktas kambario vietas, daiktus.

Atminkite, kad tamsios sienos, ribotas natūralus apšvietimas iš lauko, tamsios ar sunkios apdailos detalės reikalauja atitinkamo, gal net papildomo apšvietimo. Jau įvykdytus sunkius interjero sprendimus galite „palengvinti“ apšvietimu. Tamsios sienos ir apdailos detalės sugeria daugiau šviesos, todėl reikia papildomų šviesos šaltinių.

Sėkmė – profesionalų rankose

Kalbant apie šviesos šaltinių stilius, juos galite turėti įvairius vienoje patalpoje. Pavyzdžiui, svetainėje, kurioje visa šeima praleidžia daugiausiai laiko, gali būti pagrindinis šviesos šaltinis – šviestuvas prie lubų. Taip pat galima įrengti papildomų integruotų lempučių skliautuose, nišose – jų šviesa paryškins tam tikras kambario detales. Galima turėti ir mobilų šviestuvą – jį pastatysite visur, kur tik pageidaujate ar kur tik labiau reikalinga daugiau šviesos.

Ir vienas svarbiausių patarimų – būtinai konsultuokitės su specialistais. Elektros instaliacijos darbus patikėkite profesionalams. Dėl šviestuvų stiliaus pasitarkite su šviestuvų salono darbuotojais. Viską apgalvokite iki smulkmenų. Sukurkite kad ir primityvią apšvietimo schemą, planą – nuo kelių lempučių priklausys jūsų namų nuotaika ir stilius.

Kodėl mes?

Garantija darbams
Kvalifikacijos atestatai
Įgaliotas atstovas
Dirba profesionalai
Konsultacijos ir priežiūra
Žinomų gamintojų medžiagos

Verta žinoti

Susipažinkite su mūsų kompanijos atliktais darbais bei įgyvendintais projektais

Turite klausimų?

Mūsų specialistai jums padės

Užduoti klausimą

Kiti mūsų projektai

Mus rasite

  • UAB “S Project”
  • Kareiviu gatve g. 7, Vilnius
  • info@sproject.lt
  • +370 690 00046

Mes dirbame su:

..