Užklausos formaPrisegti failą (pvz.: brėžinį)

Žemiau įveskite saugos kodą: captcha

Statybos darbai ⋅ Santechnikos darbai ⋅ Lauko santechnikos darbai
DIRBAME VILNIUJE IR VILNIAUS RAJONE
Kompleksiškai atliekame visus statybos ir santechnikos darbus
Esame atestuota, sertifikuota statybų bendrovė
Konsultacijos ir užsakymai

Vėdinimo sistemos

Lietuvoje vėdinimo sistemos smarkiai išpopuliarėjo tik visai neseniai, nes anksčiau tai sukeldavo daug bėdų, o be to – reikėdavo ir neblogai „pakratyti savo kišenes“. Bet mes jums galime nebrangiai, greitai ir profesionaliai įmontuoti bet kokio tipo vėdinimo sistemą.

Skardinių ortakių vėdinimo sistemos

Lietuvoje skardiniai ortakiai montuojami jau ilgą laiką. Jie yra pritaikomi tiek natūralios, tiek priverstinės traukos ventiliacijos sistemų montavimui. Ventiliacijos vamzdžiai privalo būti parenkami tinkamai pagal reikalingą ištraukiamo arba tiekiamo į patalpą oro kiekį. Skardinių ortakių ventiliacijos sistemos paprastai yra gaminamos Lietuvoje ir, ko gero, niekas jų iš užsienio šalių neimportuoja.

Lanksčių ortakių vėdinimo sistemos

Šio tipo vėdinimo sistema turi gana nemažai privalumų, kuriuos, reikalui esant, galima nesunkiai pritaikyti įvairiems nestandartiniams sprendimams. Pavyzdžiui, jeigu turite pakabinamas lubas, norint sumontuoti vėdinimo sistemą jums nereikės išardyti visos konstrukcijos. Tuo tarpu montuojant skardinius ortakius tektų viską išardyti arba ortakius pjaustyti ir naudoti labai daug jungčių sujungimams.

Bene pagrindinis privalumas montuojant lanksčių ortakių vėdinimo sistemas yra tas, kad jie yra žymiai plonesni, negu skardiniai ventiliacijos ortakiai ir be to, jie užima žymiai mažau vietos.

Rekuperatorius

Rekuperatorius efektyviai vėdina patalpas bei taupo šilumą. Dažniausiai jie yra skirstomi į rotacinius bei plokštuminius rekuperatorius.

Plokštuminiai rekuperatoriai yra pigesni ir efektyvesni, jie sugražina iki 95% išmetamos šilumos, jie nemaišo srautų, kvapai negrįžta. Bet jų trūkumas – ekstremaliai žemų temperatūrų neatlaikymas. Tokiais atvejais gali apledėti šilumokaitis, be to, reikalingas ir kondensato nuvedimas į kanalizaciją.

Rotaciniai rekuperatoriai yra šiek tiek brangesni, jie sugražina iki 80% išmetamos šilumos, bet rotaciniai rekuperatoriai niekada neapledėja ir nesausina oro patalpose, nerenka kondensato. Šio tipo rekuperatorių trūkumai – didesnės elektros energijos sąnaudos, galimas išmetamo oro patekimas atgal į patalpas, be to, dažnai genda šių rekuperatorių rotorius.

Kodėl mes?

Garantija darbams
Kvalifikacijos atestatai
Įgaliotas atstovas
Dirba profesionalai
Konsultacijos ir priežiūra
Žinomų gamintojų medžiagos

Verta žinoti

Susipažinkite su mūsų kompanijos atliktais darbais bei įgyvendintais projektais

Turite klausimų?

Mūsų specialistai jums padės

Užduoti klausimą

Kiti mūsų projektai

Mus rasite

  • UAB “S Project”
  • Kareiviu gatve g. 7, Vilnius
  • info@sproject.lt
  • +370 690 00046

Mes dirbame su:

..